ניהול משרד קורסים והכשרות הדרכות וסדנאות השמת עובדים

ניהול משרד במיקור חוץ

העסק שלכם צריך: ניהול יומן פגישות                 הצעות מחיר   ניהול תזכורות אישיות  גבייה מעקב ותשלומים הפקת חשבוניות אישור הגעה לאירועים התנהלות מול ספקים ניהול קשרי לקוחות בניית דוחות ומצגות קידום ברשתות חברתיות מענה טלפוני ניהול הכנסות והוצאות ניהול מיילים ופקסים טלמרקטינג וטלמיטינג תיאומים אישיים

הקמתי את “עדי ניהול משרד /  HIGH OFFICE ” הכולל סל שירותים נרחב עם אפשרויות התאמה אישיות למידותיו של כל עסק, הכולל שירותי משרד מקצועיים ומתקדמים.

במטרה מרכזית אחת – לאפשר לך בעל עסק יקר להתמקד במה שחשוב לעסק שלך ולהשאיר את כל רעשי הרקע – לנו.

התחלתי את דרכי לפני יותר מ-20 שנה מתוך היכרות עם עולם העסקים שמצאו עצמם טרודים בעבודות אדמיניסטרציה שמנעו מהם לצמוח ולהתנהל באופן שוטף.

המטרה היא לספק לבעלי העסקים את היכולת לתפעל את העסק בצורה חסכונית ויעילה.

אחד הדברים שמבדילים אותי מחברות אחרות – הוא הקשר האישי עם בעלי העסקים, והחתירה המתמדת שלי להתאמה אישית לצורכי הלקוח.

אצלי יקבל כל בעל עסק שירות עם חיוך ויחד עם זאת תבוצע כל משימה במקצועיות רבה. אני כאן על מנת להעניק לכל חברה ובעל עסק, שירות מקצועי לפי הצורך הספציפי שלו, כך שיהיו לעסק שלכם את הכלים לגדול ולהצליח.

עדי מלול שני

כל השירותים למשרד

תחת קורת גג אחת

ניהול יומן פגישות

מה השירות כולל?
כמעט כל עסק מצריך ניהול פגישות רבות מול לקוחות, ספקים, עובדים, משקיעים וכו'. תנו לנו לנהל עבורך את היומן בצורה מקצועית ויעילה במיוחד, כך שיהיה ניתן להתרכז ביתר המשימות הבוערות שלך וכמובן בהתכוננות לפגישה הבאה שלך.

הצעות מחיר והזמנות

מה השירות כולל?
לקוח אחד ממתין להצעת מחיר, צריכים להגיש הזמנה למוצר או לשירות כלשהו. אנחנו ננהל את הצעות המחיר שלך ונעביר אותם ללקוחותיך על מנת שהלקוח שלך לא יעבור לספק הבא… זה אחד מהדברים שאסור שיתפספס לך כבעל עסק. אנחנו נבצע זאת עבורך כי לעסק שלך מגיע את הטוב ביותר.

ניהול תזכורות אישיות

מה השירות כולל?
אנחנו ננהל עבורך מרחוק את היומן שלך ואזכיר לך מראש על כל פגישה, יום הולדת, תור לרופא, מועד טיפול לרכב ובעצם כל מטלה שעליך לבצע. כשהמשרד שלך נמצא בידיים מקצועיות, לעולם לא יתפספסו משימות חשובות בזמן. בנוסף כמובן נתזכר את לקוחותיך על אותם האירועים או הפגישות המתואמות איתך.

גביית תשלומים

מה השירות כולל?
גבייה מצריכה אנרגיה, עיסוק בפרטים קטנים ומרובים ולעיתים קרובות עדיף שתעשה בידי אדם חיצוני לעסק. באופן כזה נשמרת מידה רבה של כבוד ראוי, המסייע רבות בגבייה יעילה, וכמובן שנחסך זמן יקר. חברה שלא משקיעה משאבים בגבייה עלולה להפסיד הרבה כסף. נשמח לסייע בצורה הטובה ביותר.

הפקת חשבוניות

מה השירות כולל?
הפקת חשבוניות היא אחת מעבודות האדמיניסטרציה אשר גובות זמן יקר, אך אנחנו עושים זאת באופן מקצועי ויעיל. תעבירו את המשימה הזו אלינו וכך אפשר להיות בטוחים שניהול החשבוניות מתקתק ואף יהיה לך זמן כדי להתרכז במשימות המקצועיות והחשובות שהעסק שלך יודע לעשות הכי טוב. בנוסף נארגן את החומר לרו"ח שלך ונעביר לו בצורה מסודרת.

אישור הגעה לאירועים

מה השירות כולל?
מקיימים אירוע? עורכים כנס? לאחר ששלחתם הזמנות לאורחים, חשוב לדעת מי אכן יגיע לאירוע. הדבר לעיתים כרוך בחסכון כלכלי (קיזוז מנות, ניהול שולחנות וכד’). ע"מ שהאירוע יצליח אנו ניצור קשר עם המוזמנים. השיחות מבוצעות באופן מקצועי, ראוי ומכובד – כך נדע מה היקף האירוע ונוודא שהוא עתיד להצליח.

התנהלות מול ספקים

מה השירות כולל?
להתנהל מול ספקים זו משימה מאתגרת, שלוקחת זמן ומשאבים רבים. לבצע הזמנות, לדאוג לרכש, החזרות וחתימות – לא חבל על הזמן? אנו נבצע זאת באופן יעיל ומקצועי, נתנהל בשבילך מול הספקים ונבצע את כל הפעולות הנדרשות, והכל בהתאם להנחיותיך, כך שזמנך יתפנה לדברים חשובים יותר.

ניהול קשרי לקוחות

מה השירות כולל?
לקוחות הם הנכס החשוב לכל עסק וניהול הקשר עימם היא מיומנות חשובה הכרוכה במורכבות גבוהה: רישומים, אספקת מידע, קביעת פגישות, שליחת מסרים, ביצוע גבייה ועוד. כל זה מצריך זמן וסבלנות. אנו מנהלים את קשרי הלקוחות בצורה יעילה ומקצועית. כך הלקוחות נמצאים בידיים ששומרות אותם קרוב אליך.

בנייה והפקת דוחות

מה השירות כולל?
כל עסק נדרש לדוחות, מצגות ועוד, בין אם בשוטף או לפרקים. דוחות אלה מצריכים עבודה רבה של סקירה ובנייה יעילה ושימוש בכלים משרדיים. עסק מצליח מגיש את הדוח ביעילות שתשיג את המטרה לשמה הדוח הוכן. לכן בניית דוח מקצועי היא הכרח! אנו נבצע זאת בצורה מקצועית ויעילה עבורך.

קידום ברשתות

מה השירות כולל?
כולנו יודעים שבשביל לשווק מוצר או שירות חייבים להיות נוכחים ברשתות החברתיות. יחד עם זאת, בניגוד לדף פייסבוק פרטי שכמעט לכל אדם יש, ניהול שיווקי ברשתות החברתיות מצריך ידע וניסיון: העלאת תכנים, תמונות, שיתופים רלוונטיים, מתן מענה לתגובות וללידים פוטנציאליים ועוד… גלו כיצד הנוכחות עושה את ההבדל.

מענה טלפוני אישי

מה השירות כולל?
אין ספק שמענה אישי בכל עסק הוא דבר חשוב, אך הדבר גוזל זמן רב ומונע ממך לבצע את העבודה המקצועית. על מנת לשמור על מענה גבוה ולבצע את פעולות העסק ביעילות, אנחנו נוכל לעשות זאת עבורך. נקבל את השיחות של הלקוחות הפוטנציאליים שלך, חלקן או כולן, ונענה בצורה מקצועית לכל פניה ושאלה.

ניהול הכנסות והוצאות

מה השירות כולל?
כל עסק חייב לנהל את מאזן התשלומים – הכנסות מול הוצאות. מעקב אחר אלה מצריך בדיקות מדוקדקות של חשבוניות, קבלות, הפקדות בפועל וכיו”ב. ניהול מעקב מתמיד יסייע לשים את האצבע על הדופק ולעקוב אחר הפעילות הנכונה והרווחית של העסק. אנו מבצעים פעולות שכאלה באופן שוטף עבור עסקים רבים ונשמח לשרת גם אותך.

ניהול דיוור וטיפול במיילים

מה השירות כולל?
האם קרה לך שלקוח קיים לא קיבל מענה ונותר עם תחושה קשה או שפשוט עזב? כל עסק המפרסם את עצמו, מגלה שניהול לא נכון בפניות, עשוי להביא להחמצה מרה ונטישה. כדאי להעביר אלינו את ניהול הפניות על מנת להימנע מכך. אנו נהיה זמינים בשביל למלא את התפקיד החשוב הזה עבור העסק שלך!

טלמרקטינג וטלמיטינג

מה השירות כולל?
ניהול יעיל של שיחות שיווק מצריכה מיומנות שרק היא מביאה להצלחה. שיחות שכאלה גוזלות זמן יקר מאוד. ליצור קשר ולחפש אחר האדם המבוקש, לרשום מהי השעה המועדפת עליו לשיחה ולא להתייאש מצליל של שיחה ממתינה… אנו ננהל זאת כדי להצעיד את השיווק צעד אחד קדימה.

תיאומים אישיים

מה השירות כולל?
בין שלל המחויבויות לעסק, מתקשים בעלי עסקים רבים לבצע את הפעולות הפשוטות היומיומיות של שיחה לרופא, בירור מול המוסך, איש מקצוע בבית וכד’. אנחנו נבצע את התיאומים הללו עבורך.

עדכון תכנים באתרים

מה השירות כולל?
לכל בעל עסק יש אתר כזה או אחר... כדאי מדי פעם באופן שוטף להעלות תכנים ולחדש את המידע שיש באתר, על מנת לרענן בתכנים חדשים ורלוונטיים כדי ליצור עניין בקרב הלקוחות. תנו לנו לעשות זאת עבורכם במהירות ובמקצועיות כדי שהלקוחות יישארו מעודכנים תמיד.

לקוחות מספרים

עדי מלול

מעוניינים לייעל את ניהול העסק ולהוזיל עלויות?

צרו קשר ואשמח לתפור חבילה בהתאמה אישית.

© כל הזכויות שמורות לעדי מלול

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן