ניהול משרד קורסים והכשרות הדרכות וסדנאות השמת עובדים

אודות

ניהול משרד ואדמיניסטרציה לעסקים הדרכות והכשרות לעובדים בארגונים השמה בתחום המזכירות והאדמיניסטרציה הדרכת מכירות לפרטיים ולארגונים הכשרת מזכירות לפרטיים ליווי אישי לפיתוח ניהול משרד ביתי מיומנויות מחשב

קצת עליי

נעים להכיר, שמי עדי מלול-שני ואני מומחית בניהול אדמיניסטרטיבי
עם ניסיון של 20 שנה ועסק מוביל למתן שירותי משרד לעסקים וחברות – כך שאני יודעת בדיוק מה אתם צריכים כדי להצליח!

בתחילת דרכי עבדתי כשכירה בתפקידי מפתח כמנהלת משרד. 

מבורג קטן במערכת הפכתי לציר מרכזי בחברה וניהלתי פרויקטים מורכבים, בהיקף נרחב כמו כנסים ארציים, דוחות בקרה, מדידת שביעות רצון, תיאומי פגישות, גביה והוצאת חשבוניות, אפיון ממשקי לקוחות ובניית תכניות שירות לעסקים. ניהלתי משימות שיווק משמעותיות, תכנון ותפעול של דיוור שוטף, טיפול בלידים ועוד.

הגעתי לפסגה המקצועית שיכולתי להגיע בתור שכירה ואז החלטתי להקים עסק עצמאי למתן שירותי מזכירות בשם "עדי ניהול משרד/HIGH OFFICE".

בשלב מסוים הרגשתי בשלות ורצון עז להעביר את הידע הזה לאחרים, להעצים אותם ולגדל דור חדש וטכנולוגי של מזכירים ומזכירות בעידן התעסוקה המודרני.

כל זה אני עושה כמובן במקביל להיותי מנהלת משרד במיקור חוץ לחברות ובעלי עסקים רבים ובמגוון תחומים.

עדי מלול

הסיפור שלי

הקמתי את עדי ניהול משרד / HIGH OFFICE והאקדמיה לניהול משרד,
במטרה מרכזית אחת – לספק לך את כל המעטפת להצלחה העסקית ושהכל יהיה במקום אחד.

התחלתי את דרכי מתוך היכרות עם עולם העסקים ועם בעלי עסקים שמצאו עצמם טרודים בעבודות אדמיניסטרציה, שמנעו מהם לצמוח ולהתנהל באופן שוטף.

אחד הדברים שמבדילים אותי מחברות אחרות – הוא הקשר האישי עם כל לקוח באשר הוא, וכן החתירה המתמדת שלי להתאמה אישית לצורכי הלקוח.

אצלי כל לקוח מקבל שירות עם חיוך ויחס אישי כאילו הוא הלקוח היחיד שלי, על מנת לאפשר לך הלקוח להתמקד במה שחשוב לעסק שלך ולהשאיר את כל רעשי הרקע – לנו.

כל זה כולל סל שירותים נרחב עם אפשרויות התאמה אישיות למידותיו של כל עסק.

במהלך השנים האחרונות, פונים אלי עסקים רבים אשר נמצאים בתחושת אי שביעות רצון, מאופן ההתנהלות השוטפת של מנהלות המשרד שלהם.

בתור היותי מנהלת משרד בכירה, הבנתי שיש לי את היכולות והכישורים הנדרשים למתן פתרונות בשטח תוך כדי ייעוץ והדרכה לאותן מנהלות משרד ולכם בעלי העסקים, בכדי לייעל ולמקסם את העבודה בפועל בצורה יעילה ומדויקת. 

אגלה לכם סוד – בגיל הילדות אבחנו אצלי ניוון שרירים ומאז אני מרותקת לכיסא גלגלים, מאז הרגשתי שדבר לא יעצור אותי, וזה מה שאני מביאה איתי לבעלי העסקים ולתלמידיי – נחישות אינסופית והרצון העז להביא את כל מי שאני עובדת איתו להצלחה.

לקוחות מספרים

עדי מלול

מעוניינים לצמוח ולגדול?

צרו קשר ואשמח לתפור חבילה בהתאמה אישית.

© כל הזכויות שמורות לעדי מלול

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן