שירות
לוגו

מענה טלפוני אישי

אם גם אתם טובעים בשיחות טלפון רבות הנכנסות לעסק שלכם, ומתקשים לפנות זמן לעבודה עצמה - זה הזמן להתייעל ולפנות אלינו, כדי שתתעסקו במה שבאמת חשוב!

לוגו

ניהול יומן פגישות

לקבוע פגישה? לציין תאריך ושעה... אם אתם מעולים בתחום השירות שלכם אין זה אומר שקל לכם לנהל את היומן שלכם. פנו אלינו על מנת שננהל עבורכם את היומן בצורה מקצועית.

לוגו

ניהול תזכורות אישיות

האם גם אתם שוכחים אירועים ולעיתים מחמיצים תאריכים, פגישות ושיחות. הגיע הזמן לשים קץ להתנהלות הזו. פנו אלינו לשירותי ניהול התזכורות של עדי ניהול משרד.

לוגו

התנהלות מול ספקים

להתנהל מול ספקים זו משימה מאתגרת. לבצע הזמנות ורכש, החזרות וחתימות – הזמן שלכם יקר! בעדי ניהול משרד נשמח להציע לכם גם את השירות הזה.

לוגו

ניהול הצעות מחיר והזמנות

לקוח אחד מחכה להצעת מחיר, ואתם צריכים להגיש הזמנה למוצרים או לשירות. מתי תתפנו לכל זה? אנחנו נוכל לעשות עבורכם את המשימה הזו על הצד הטוב ביותר.

לוגו

הפקת חשבוניות

אין מלאכה מייגעת יותר מהפקת וניהול החשבוניות. הצוות המקצועי של עדי ניהול משרד יוכל להפיק עבורכם את החשבוניות בצורה מקצועית ויעילה.

לוגו

קידום ברשתות החברתיות

כולנו יודעים שבשביל לשווק מוצר או שירות חייבים להיות נוכחים ברשתות החברתיות. שהרי שם מצויים הלקוחות הפוטנציאליים. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לוגו

בנייה והפקת דוחות

עסק מצליח הוא קודם כל עסק מסודר. בשביל להיות בטוחים שאתם בדרך להצלחת העסק, אתם חייבים להתנהל נכון. אנו מתמחים בבנייה והפקת מסמכים בצורה יעילה.

לוגו

ניהול קשרי לקוחות

לנהל את מערך הקשרים עם הלקוחות זו משימה מורכבת! עריכת רישומים, אספקת מידע נחוץ, קביעת פגישות ושליחת מסרים בזמן אמת. העבירו זאת לעדי ניהול משרד.

הטבה 5 שעות מתנה לנרשמים דרך האתר

לוגו

טלמרקטינג וטלמיטינג

הטלפון גוזל מכם ומהעובדים שלכם זמן יקר מאוד. מה גם שמשימות שיווקיות מצריכות ניסיון על מנת להבטיח הצלחה. אנו נשמח לקחת זאת על עצמנו בעדי ניהול משרד.

לוגו

גבייה ומעקב תשלומים

חברה שלא משקיעה משאבים בגבייה ובמעקב אחר ביצוע התשלומים עלולה לגלות שהיא מפסידה הרבה מאוד מההכנסות הצפויות שלה. העבירו אלינו תחום זה ותחסכו בזמן ומשאבים.

לוגו

ניהול הכנסות-הוצאות

עסק שזונח את המעקב על תזרים ההכנסות וההוצאות, עלול להגיע לשפל כלכלי מפתיע... נשמח להעמיד לרשותכם שירותי ניהול מעקב מתמיד.

לוגו

ניהול מיילים ופקסים

האם אתם מצליחים לענות לכל פניה של לקוח/מתעניין? האם אתם קשובים לכל שאלה? הפסיקו להחמיץ לקוחות - נשמח לסייע לכם להתייחס לכל פנייה בזמן וביעילות.

לוגו

אישור הגעה לאירועים

מקיימים אירוע? עורכים כנס? לאחר ששלחתם הזמנות לאורחים שלכם חשוב שתשלטו באירוע ותדעו מי מתעתד להגיע. אנו נוכל ליצור קשר עם המוזמנים שלכם ולוודא זאת.

לוגו

תיאומים אישיים לכל לקוח

יש עוד משהו שאתם צריכים? האם יש פעולות יומיומיות כמו שיחה עם רופא/מוסך וכד'? פעולות שגובות מכם זמן יקר? אנו נשמח לפנות את הזמן הזה עבורכם.